Lokalizacja pojazdów GPS, lokalizator GPS, monitoring pojazdów, floty, kontrola paliwa. Lokalizacja pojazdów to skuteczna ochrona samochodów przed kradzieżą, a także zwiększenie bezpieczeństwa kierowców oraz przewożonych ładunków. Prowadzimy również ofertę dla firm z Gdańska, Elbląga i Tczewa.

Monitoring pojazdów GPS

Prowadzimy również ofertę dla firm z Gdańska, Elbląga i Tczewa.

Oferujemy profesjonalny montaż urządzeń do monitoringu GPS pojazdów ciężarowych, dostawczych oraz ciągników rolniczych. System monitoringu GPS to rewolucyjne narzędzie do lokalizacji, śledzenia w czasie rzeczywistym, oraz zarządzania pojazdami na mapach całego świata. System do pracy wykorzystuje lokalizatory GPS montowane w pojazdach, łączność GPRS oraz aplikacje internetową. Dzięki aplikacji internetowej mamy możliwość analizowania tras, kontrolę zużycia paliwa, tworzenie i analizę raportów dotyczących stylu jazdy kierowcy.

Monitoring pojazdów ciężarowych oprócz lokalizacji auta posiada zaawansowane narzędzie do rozliczania pracy kierowcy. Bardzo przydatną funkcją jest rozliczanie delegacji zagranicznych oraz wykaz odcinków niezbędnych do obliczania płacy minimalnej na terenie krajów Unii Europejskiej. System połączony z tachografem cyfrowym pozwala na zdalne pobieranie danych zapisywanych w jego pamięci bez względu na to gdzie znajduje się nasz pojazd. Pozwala to także na bieżący podgląd trybu pracy kierowcy, analizę czasu pracy oraz zdarzeń z tachografu.

Komputer pokładowy pojazdu to narzędzie, które pozwala w czasie rzeczywistym na kontrolę parametrów pracy pojazdu. Udostępnia nam dane takie jak stan paliwa, temperatura silnika, prędkość obrotowa silnika, nacisk na pedał gazu, średnie zużycie paliwa, prędkość jazdy, gwałtowne przeciążenia i wiele innych.

Jak widać system monitoringu GPS pojazdów daje nam wiele możliwości kontroli nad naszymi pojazdami, zapobiega naruszeniom czasu pracy oraz pomaga w rozstrzyganiu spornych kwestii między pracodawcą a pracownikiem czy spedycją. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokładniejszego zapoznania się z systemem. Dostępna jest wersja demonstracyjna systemu oraz szkolenie aby móc w pełni zaznajomić się z obsługą programu i jego możliwościami.